Ми вже багато писали про різні розробки, в яких папір повністю або частково замінює пластик. Практично кожна з них має свої плюси та мінуси, що оцінюються переважно фахівцями. Таке різноманіття розробок зумовлене насамперед законодавством ЄС, згідно з яким до 2030 року всі підприємства мають перейти на екологічну або повністю перероблену упаковку.

Пластикові карти вже давно стали звичним для нас способом платежів. І здається, чим нас можна здивувати у їхній упаковці? Однак можна: в даному продукті дивує все - і упаковка, і сама карта.

За час, що пройшов з моменту відкриття пластиків, людина придумала таку кількість їх застосування, у тому числі в упаковках, що здається замінити їх скрізь ніколи не вдасться. Однак, виявляється, якщо ту ж людину поставити в жорсткі рамки умов, то її кмітливість і фантазія здатні багато на що.

Звичні нам штрих-коди формату UPC або EAN-13 поступово прощатимуться з нами. На зміну їм приходить новий формат – Digital Link GS-1. Що він собою являє та чому взагалі відбувається ця заміна, зараз розповімо.

Щось давно ми не розповідали вам про паперові пляшки. Однак це зовсім не означає, що жодних новин у цій галузі немає. Так, на жаль, поки що на жодному напрямку дослідники не досягли результату в отриманні 100%-паперової пляшки. Але...

Є торгові марки, дизайн та упаковка яких вже настільки традиційні, що давно стали частиною бренду. Але настає час ламати традиції. Мабуть, так подумали і маркетологи компанії Pringles.

Здається, який може бути зв'язок між малюнком та запахом? Вони звертаються до різних органів почуттів і роблять це по-різному. Однак, як нещодавно з'ясувалося, зв'язок набагато сильніший, ніж може здатися на перший погляд.