Коронавірус продовжує вносити свої корективи в ділове життя всього світу. Багато публічних заходів, що сприяють обміну досвідом, встановленню нових зв'язків і зміцненню старих контактів, скасовуються і переносяться на досить віддалені терміни. Виставки, конференції ... При цьому величезні збитки несуть і власники виставкових центрів, і відвідувачі, і власники експозицій. Для когось це прямі збитки, для когось втрачені можливості і контакти. Але здається, що в умовах пандемії іншої альтернативи, крім перенесення заходів, немає. Або є?

Нещодавно компанії Karl Knauer KG, що спеціалізується на упаковці, і Krones AG, виробник обладнання для розливу і упаковки напоїв, презентували патент, здатний зробити революцію на ринку групового пакування напоїв. Це спеціально розроблена картонна упаковка LitePac Top, здатна повністю замінити термозбігову плівку при груповому пакуванню пластикових пляшок і банок з напоями.

Компанія KIEFEL GmbH, один з провідних виробників пакувального обладнання в Європі, цього літа представила нову термоформувальне машину NATUREFORMER KFT 90, яка виготовляє різні упаковки з целюлози. Однак зовні і за своїми властивостями ця упаковка практично не поступається пластику.

Британська студентка-дизайнер Холі Граундс на своїй кухні винайшла упаковку для локшини швидкого приготування, яка при зіткненні з окропом перетворюється в соус для локшини.

Німецька компанія KHS є одним зі світових лідерів з випуску автоматизованих установок з розливу і подальшого пакування різних напоїв. Компанія постійно працює над вдосконаленням своїх розробок і останнім часом багато уваги приділяла можливості зробити упаковку найбільш екологічною при найменших витратах на переустановку обладнання безпосереднім виробником.

Ще в 2018 році компанія Nestle, що є однією з найбільших європейських компаній харчової промисловості, заявила про свої наміри створити для своєї продукції упаковки, які були б придатні для переробки або повторного їх використання.

З 10 по 12 квітня наша фірма черговий раз виставлялася на одній з провідних пакувальних виставок України: «Пак-Експо 2019». Ця виставка була етапним моментом у житті нашої фірми. Представники відомих китайських фірм, виробників пакувального обладнання, працювали на нашому стенді разом з нашими співробітниками.

Але, головне, їх відвідування не обмежилося участю у виставці. Вони відвідали наше підприємство і провели його інспекцію. Це була перевірка системи маркетингових заходів, організація роботи з клієнтом, виробничі потужності з підготовки обладнання до відвантаження клієнту, кваліфікація інженерної служби і т.д. Результатом цієї роботи стало надання ТОВ «Омела» ексклюзивних прав на поставку обладнання в Україну.