Не секрет, що в Європі молочна продукція, а особливо сири, є окремою категорією продуктів харчування, як з підвищеною складністю зберігання, так і зі стабільно високими цінами на неї. Також не секрет, що виробництво сирів – процес не швидкий, після нього залишається багато сироватки, яка є відходами.

Будь-яке обладнання рано чи пізно виходить з ладу та потребує ремонту. Важлива складова ремонту – це запчастини. З усіма пакувальними машинами, що пропонуються нашою компанією, ми поставляємо також комплект запасних частин, що швидко зношуються.

Відомо, що аерозольні розпилювачі, які використовуються в упаковках різних косметичних засобів та парфумів, вкрай складні у подальшій переробці. Виною тому метал, що використовується в них, наявності якого здавалося ніяк не уникнути як мінімум у пружині розпилювача. І через який переробка пластикового розпилювача без розбирання була неможлива.

Технологія пакування в модифікованому газовому середовищі відома і існує досить давно. Проте останніми роками вона отримує «друге дихання» і починає досить швидко розвиватися. З чим пов'язані такі суттєві зміни?

Компанія Carlsberg спільно з Avantium виводять на ринок пивні пляшки, що повністю переробляються, на 100% рослинній основі із зовнішньою оболонкою з деревного волокна і внутрішнім покриттям з PEF. Нова розробка називається Fibre Bottle і це перше її використання у масштабному виробництві.

Цього місяця нестандартними рішеннями у виробництві та упаковці своїх товарів продовжують дивувати косметичні компанії. Минулої нашої статті ми писали про перехід компанії P&G на виробництво твердих шампунів по лініях основних брендів. Наступною нас радує французька компанія Pierre Fabre, на замовлення якої було розроблено Eco-pack для пакування зубної пасти.

На що може піти компанія для скорочення пластику, що використовується в упаковці? P&G заради цього практично змінює концепцію та філософію всього виробництва шампунів та кондиціонерів, виступаючи глобальним першопрохідцем та інноватором.