Проблема етикеток, що заважають переробці пластикової упаковки, наразі постала досить гостро. Адже навіть якщо сама упаковка виготовлена з мономатеріалу і 100% підлягає переробці, попередньо потрібно прибрати з неї етикетку. З'являються водорозчинні клеї, плівки для етикеток з того ж матеріалу, але все це не полегшує процес підготовки пластику до переробки.
Parfums Christian Dior стає першою компанією в косметичній індустрії, яка почала використовувати для своєї первинної упаковки полімер PEF повністю рослинного походження. Це стало результатом трирічної співпраці з компанією Avantium, яка власне і розробила цей полімер під назвою Releaf.
Так, про подібні рішення ми вже неодноразово писали. І, можливо, ще неодноразово напишемо. Всі вони начебто схожі, але кожне по-своєму унікальне. А ще різні виробники – різна специфіка застосування, різний рівень бар'єрних властивостей, різні ціни та умови придбання, нарешті.
І знову компанія ProAmpac дивує поповненням свого портфоліо плівок для створення упаковки. Цього разу радіти можуть виробники товарів, яким критично підвищення рівня вологості в пакеті. Тепер можна не додавати в упаковку з продуктом пакетики з вологопоглиначами.
Фінська компанія Fortum Recycling & Waste заявила про свою новітню технологію, що дозволяє одержувати біопластик буквально з диму. Точніше, з однієї його складової – вуглекислого газу.
В останні пару років нас не перестають дивувати вихідним матеріалом, з якого зрештою одержують плівку або папір для пакування. Водорості, бамбук, опале листя, рисові відходи, гриби… Усього й не згадати. А тепер дійшла черга до лушпиння цибулі.
Новина про дуже корисне відкриття прийшла до нас із Сінгапуру. Там, у Сінгапурському технічному університеті, розробили біорозкладну плівку для пакування харчових продуктів, здатну змінювати колір, коли продукт псується. Крім цього, вона ще має антибактеріальні властивості і здатна захистити продукт від мікробного забруднення.