Чому варто працювати з нами:

Багаторічний досвід роботи на ринку упаковки

Ми на ринку з 1995 року. Наша порядність і наш професіоналізм підтверджено нашим портфоліо. Багато наших клієнтів, добре відомі в країні і за кордоном і здійснювали у нас повторні і багаторазові покупки.

Орієнтація на задачі клієнта

Базовим фактором для нас є точне дотримання побажань клієнта. Тому навіть у випадках, коли для вирішення його завдання більше підходить обладнання не нашого власного виробництва, ми однозначно підбираємо найкращі варіанти наших українських чи зарубіжних партнерів.

Комплексні рішення підбору обладнання

Ми завжди розглядаємо завдання упаковки продукту як цілісний комплекс рішень під ключ. Окрім обладнання, яке упаковує продукт, ми пропонуємо всю допоміжну периферію, пов'язану з упаковкою, а також маємо досвід постачання машин для безпосереднього виробництва продукту.

Максимальний комфорт для клієнта при проведенні угоди

  • Ми несемо єдину відповідальність за вирішення всіх поточних питань та робіт з проведення та супроводу угоди.
  • Максимальна швидкість реакції на запит клієнта
  • Механізми продажу відпрацьовані нами до дрібниць, всі етапи угоди проходять клієнтом легко та природно.

Нами виконана величезна робота з підбору виробників різного обладнання високої якості та за демократичними цінами. І наш пошук не припиняється. У списку наших партнерів, який постійно розширюється та вдосконалюється, є постачальники таких компаній, як Johnson & Johnson, Procter & Gamble та інших світових брендів.

Що ми робимо:

Підготовчі роботи
Експертна оцінка запиту клієнта.
Технічне завдання та схема упаковки
Формування ТЗ та узгодження його із замовником. Розробка схеми упаковки з урахуванням реальних виробничих потужностей.
Підбір обладнання
Підбір обладнання відповідно до розробленої схеми (виготовляємо або підбираємо з наявних каталогів виробників, яких ми ретельно відбираємо за спеціально розробленою схемою вже багато років)
Узгодження обладнання
Узгодження між собою різних одиниць обладнання, що входять до лінії, особливо, якщо вони виготовлені різними виробниками. Включає приведення у відповідність механічних елементів, електричних схем і систем автоматичного управління і контролю.
Поставка
Поставка обладнання. Включає в себе:
  • Виготовлення обладнання на власному виробництві або замовлення в українських або іноземних партнерів.
  • Контроль за виготовленням обладнання партнерами, аж до відвантаження.
  • Сертифікація обладнання.
Відвантаження, пусконалагоджувальні
роботи, навчання
Налагодження обладнання, що поставляється, при необхідності відпрацювання режимів упаковки на нашій ділянці передпродажної підготовки. Відвантаження обладнання. Запуск обладнання у роботу. Навчання персоналу.
Гарантійне обслуговування та ремонт
Надаємо гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування обладнання замовника. Ремонтуємо, відновлюємо та модернізуємо старе обладнання.

Оскільки на етапах нашої роботи бувають задіяні різні виконавці, саме ми беремо на себе всю відповідальність за вирішення Ваших потреб та проблем в упаковці.
Партнерство з нами зберігає Ваш час, гроші та нерви та дозволяє зосередитися на вирішенні інших завдань.

Для кого ми працюємо:

Для виробників найрізноманітнішої продукції, яка має поставлятися в упакованому вигляді.

Для компаній-фасувальників, що спеціалізуються на упаковці продукції (тобто компаній, які закуповують різну продукцію оптом у незапакованому вигляді та реалізують її в упаковці)

Для постачальників різного обладнання, які бажають розширити та покращити свій асортимент та почати постачати пакувальне обладнання як наші дилери.