Чому варто працювати з нами:

Багаторічний досвід роботи на ринку упаковки

Ми на ринку з 1995 року. Наша порядність і наш професіоналізм підтверджено нашим портфоліо. Багато наших клієнтів, добре відомі в країні і за кордоном і здійснювали у нас повторні і багаторазові покупки.

Орієнтація на задачі клієнта

Базовим фактором для нас є точне дотримання побажань клієнта. Тому навіть у випадках, коли для вирішення його завдання більше підходить обладнання не нашого власного виробництва, ми однозначно підбираємо найкращі варіанти наших українських чи зарубіжних партнерів.

Комплексні рішення підбору обладнання

Ми завжди розглядаємо завдання упаковки продукту як цілісний комплекс рішень під ключ. Окрім обладнання, яке упаковує продукт, ми пропонуємо всю допоміжну периферію, пов'язану з упаковкою, а також маємо досвід постачання машин для безпосереднього виробництва продукту.

Максимальний комфорт для клієнта при проведенні угоди

 • Ми несемо єдину відповідальність за вирішення всіх поточних питань та робіт з проведення та супроводу угоди.
 • Максимальна швидкість реакції на запит клієнта
 • Механізми продажу відпрацьовані нами до дрібниць, всі етапи угоди проходять клієнтом легко та природно.
 1. Підбір виробників під різні пакувальні задачи.
 2. Перевірка виробників за спеціально розробленої методикою.
 3. Розробка оптимального рішення кожної конкретної задачі клієнта.
 4. Запуск та налагодження обладнання, що поставляється, навчання персоналу.
 5. Подальший супровід, консультування, гарантія.
 6. Постійне оновлення асортименту та поповнення бази виробників.

Що ми робимо:

Підготовчі роботи
Експертна оцінка запиту клієнта.
Технічне завдання та схема упаковки
Формування ТЗ та узгодження його із замовником. Розробка схеми упаковки з урахуванням реальних виробничих потужностей.
Підбір обладнання
Підбір обладнання відповідно до розробленої схеми (виготовляємо або підбираємо з наявних каталогів виробників, яких ми ретельно відбираємо за спеціально розробленою схемою вже багато років)
Узгодження обладнання
Узгодження між собою різних одиниць обладнання, що входять до лінії, особливо, якщо вони виготовлені різними виробниками. Включає приведення у відповідність механічних елементів, електричних схем і систем автоматичного управління і контролю.
Поставка
Поставка обладнання. Включає в себе:
 • Виготовлення обладнання на власному виробництві або замовлення в українських або іноземних партнерів.
 • Контроль за виготовленням обладнання партнерами, аж до відвантаження.
 • Сертифікація обладнання.
Відвантаження, пусконалагоджувальні
роботи, навчання
Налагодження обладнання, що поставляється, при необхідності відпрацювання режимів упаковки на нашій ділянці передпродажної підготовки. Відвантаження обладнання. Запуск обладнання у роботу. Навчання персоналу.
Гарантійне обслуговування та ремонт
Надаємо гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування обладнання замовника. Ремонтуємо, відновлюємо та модернізуємо старе обладнання.

Оскільки на етапах нашої роботи бувають задіяні різні виконавці, саме ми беремо на себе всю відповідальність за вирішення Ваших потреб та проблем в упаковці.
Партнерство з нами зберігає Ваш час, гроші та нерви та дозволяє зосередитися на вирішенні інших завдань.

Для кого ми працюємо:

Стартапи
зазвичай невеликі підприємства, які планують почати виробництво будь-якої продукції, що реалізується в упакованому вигляді. Для цього вони одержують гранти, залучують інвестиції, або використовують власні кошти. Ці клієнти зазвичай ще можуть не мати вичерпного уявлення про обладнання, яке вони хочуть придбати і не мають достатньо кваліфікованої технічної служби.

Ми пропонуємо:

Детальну розробку вирішення задачі, для якої клієнт отримує грант, або залучає інші кошти. Допомогу в оформленні документів. Повну консультаційну підтримку і, в загалі, виконання всього комплексу робіт під ключ, закінчуючи пусконалагоджувальними роботами, навчанням персоналу клієнта та подальшим супроводом.

Середні підприємства
середні виробничі підприємства. Вони не завжди купують обладнання через тендери, зазвичай чутливі до ціни обладнання, але часто цікавляться більш складним обладнанням, ніж стартапи.

Ми пропонуємо:

Комплексні рішення будь-яких складнощів за невисокими, порівняно з ринковим рівнем, цінами. Узгодження пакувального обладнання з конструктивними, електричними та електронними елементами існуючого у клієнта виробничого обладнання. Консультації та технічна підтримка. При необхідності, в залежності від складності задачі, індивідуальний супровід експерта.

Великі підприємства
великі виробничі підприємства, які купують обладнання через тендери. Вони мають всі необхідні кваліфіковані служби та дуже вимогливі до постачальників. Ці клієнти звертаються, як правило, якщо починають опрацьовувати новий проект або просто замінюють застаріле обладнання на більш сучасне.

Ми пропонуємо:

Пропозиції схожі на пропозиції для середніх підприємств, але зазвичай для вирішення пакувальних задач цих клієнтів ми долучаємо більш статусних виробників пакувального обладнання.

Фасувальники
це зазвичай малий або середній бізнес, який займається закупівлею оптовими партіями будь-якої продукції, фасує її в споживчу тару та реалізує в упакованому вигляді. Вони також пропонують послуги пакування малим виробникам.

Ми пропонуємо:

Послуги схожі на ті, які пропонуються для клієнтів першої категорії. Дуже дієвим є пакування продукції клієнта на обладнанні, яке вже є в наявності в шоурумі нашої компанії.