Обладнання для вакуумного пакування

Виробник:
Китай

Роторна система дозування і пакування в вакуумний пакет 061.80.01

Для фасування і пакування хорошосипучіх і дрібних штучних товарів різної форми і призначення.

Термоформувальна машина для пакування в вакуум, МГС, «скін» 062.59.01

Для термоформовки піддончіків з полімерних плівок з подальшим укладанням в них продуктів і пакуванням їх в вакуум, модифіковане газове середовище (МГС) або в упаковку типу «скін».

Вакуумна пакувальна машина є одним з видів обладнання, що запаює, яке застосовується практично у всіх галузях харчової промисловості. На відміну від звичайних запайщіків пакетів, вакуумна машина, перед циклом запаювання, відкачує все повітря насосом, що перешкоджає окисленню і продовжує термін придатності продукту, що впаковується. За допомогою вакуумного обладнання, при правильному його використанні, термін придатності продукту можна продовжити до 3-х років, не втрачаючи при цьому зовнішній вигляд і смакові якості. Ще однією перевагою такого типу обладнання є зменшення обсягу упакованого продукту, що сприяє підвищенню складських можливостей підприємства, або ж місткість морозильної камери холодильника (в домашніх умовах). За типом вакуумні пакувальні машини діляться на камерні і безкамерні.

Безкамерні вакуумні машинки

Вакуумні машинки безкамерного типу, в основному, призначені для домашнього або ж магазинного використання, де процес вакуумування затребуваний в одиничних випадках. Практичні при вакуумуванні великогабаритного продукту, тому що відкачка повітря відбувається шляхом зовнішнього впливу. Безкамерні вакуумні машинки поділяються на два типи:

- затискні (під гофрований пакет)

- клапанні (під гладкий пакет)

Деякі моделі безкамерних машинок мають клапан для підключення шланги, за допомогою якої можна викачувати повітря з судочка, вакуумного посуду. Вкрай не рекомендується використовувати безкамерні вакуумне обладнання для пакування порошкоподібного і рідкого продукту.

Камерні вакуумні машинки

На відміну від безкамерних, вакуумні машини камерного типу оснащені більш потужним насосом, що збільшує якість відкачування і довгостроковість продукту. Конструкція камерних машинок більш зносостійка, тому вони і розраховані на більш високий рівень продуктивності і серійного використання. Розділяють такі машинки по розташуванню (підлогові і настільний), розміром камери і потужності вакуумного насоса.

За бажанням і потребою клієнта, машинки комплектуються додатковими опціями, які допоможуть вирішити задачу по збільшенню терміну зберігання будь-якого продукту харчової промисловості. Для підвищеної якості вакуумування машинка комплектується додатковою опцією газонаполнения. М'який обтиск дозволить упакувати крихкий продукт без деформації його структури. А користувачі сучасної техніки з радістю оцінять встановлену на машинку сенсорну панель управління.

Камерні машинки можуть бути використані для вакуумування рідини. Упакувати рідину або зерновий продукт в пакет можна за допомогою спеціальної серії вакуумних машинок вертикального розташування.

Для підвищення продуктивності наша фірма може запропонувати двокамерну вакуумну машинку, з встановленим компресором високої потужності і більш продуктивним насосом. Така машинка збільшує продуктивність в 2 рази, тому вона ідеально підійде для роботи на великих виробництвах.

Трейсілери

Прості в застосуванні машини, які можуть діяти як в ручному, так і в напівавтоматичному режимі. Ці машини призначені для запаювання полімерної тари (стаканчиків, лотків, контейнерів) плівкою. Трейсілери, як і інші вакуумні машини можуть мати функцію вакуумування і газонаповнення.

Процес упаковки здійснюється наступним чином. В полімерну тару вкладається продукт, що пакується, потім тара встановлюється в трейсілер. Далі, якщо цього вимагає технологічний процес може відбуватися відкачування повітря і газозаповнення. На завершення, в ручному або автоматичному режимі тара накривається покривною плівкою, проводиться запаювання і відрізка або вирубка плівки по контуру.