Інформацію про нас можна завантажити тут

Вас вітає об'єднання компаній «Омела», лідер на ринку пакувального обладнання та пакувальних матеріалів України. Ми виробляємо пакувальне обладнання, поставляємо в Україну і за кордон імпортне обладнання відомих брендів, ремонтуємо і відновлюємо старе обладнання наших клієнтів. Створюючи пакувальне обладнання, ми подбали про те, щоб обладнання мало всі переваги, які дають змогу покупцеві зробити правильний вибір, зробити корисну покупку і оцінити по достоїнству сервіс і працю продавця.

Пропонуємо співпрацю лідерам з продажу, дилерам/агентам, дропшіпперам, магазинам офф-лайн і інтернет-магазинам.

Пропонуємо взаємовигідні умови співпраці, хороші ціни. Гарантуємо технічну підтримку і порядність, зі свого боку. Відповідність ціни і якості.

На даний момент «Омела» має велику дилерську мережу, у всіх містах України, а також в країнах Європи і Азії за оптовими і роздрібними цінами. Наші дилери мають спеціальні умови роботи, гнучкий графік роботи, дилерські знижки, технічну та інформаційну підтримку, навчання. За умови стабільної роботи і хороших показників можливі додаткові знижки. Регулярно діють акції та спеціальні пропозиції для наших клієнтів. Наша компанія забезпечує зручну логістику і максимально стислі терміни доставки. Ми працюємо з різними транспортними компаніями, в залежності від побажань наших партнерів.

З усіх питань Ви можете звернутися по телефону або в месенджер:

тел. +380 (93) 669-50-73 - відділ продажу

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - відділ продажу

тел. (063) 798-12-08 - офіс, загальні питання

Viber: 063 796-41-97

Skype: Ukrbandy

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - загальні питання