Компанія "Омела"

Ми працюємо на українському ринку упаковки починаючи з 1995 року. Існує безліч факторів, які послужили аргументами нашої якісної роботи, серед яких: комплексний підхід до постачання пакувального обладнання, досвід та експертні знання, партнерські відносини з відомими виробниками різного пакувального обладнання, величезна інформаційна база, але найголовніший аргумент - наполегливість у вирішенні Ваших завдань.

Наші клієнти

 

 

Сервісний центр Омела, укомплектований висококваліфікованими фахівцями, здійснить приймання обладнання на заводі виробника, пусконалагоджувальні роботи, навчання Вашого персоналу, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Консультаційна робота, рішення Ваших пакувальних завдань і експертна оцінка обладнання - основа мінімізації Ваших втрат.
Використовуйте знання і досвід фахівців ТОВ «Омела» і Ви отримаєте додатковий ресурс, значення якого важко переоцінити.

Борис Рувимович, власник ТОВ «Омела»

 

Наша історія

1995

Зареєстрована фірма з метою продавати упаковку елітному ресторану «Люкс». Основним споживачем упаковки був магазин кулінарії при цьому ресторані.
1996

Прийнято рішення почати торгувати пакувальним обладнанням.
1998

Початок участі у виставках. Спершу в регіональних загальних, а потім і у всеукраїнських спеціалізованих пакувальних виставках.
2001

Початок власного виробництва. Це були запайщики пакетів і всяка нестандартна пакувальна дрібниця.
2004

Налагоджено постачання високотехнологічного пакувального обладнання з Китаю.
2005

Початок зовнішньоекономічної діяльності. В основному це імпорт з Росії, Польщі та Південної Кореї і експорт в країни СНД.
2013

Випуск ліній по пакування сипучих продуктів у готові мішки.

25
років досвіду

3850
клієнтів

2
місяці - середній термін
поставки обладнання

4900
успішно завершених
проектів

Наші сертифікати

Як визначити професіоналізм компанії? Визначити число виконаних проектів? Дізнатися про її співпрацю з іменитими брендами? У гонці за новим клієнтом великі компанії нехтують поняттям якості, піклуючись про кількість виконаних робіт. Ми ж за основу своєї роботи взяли правило: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе».
І ось плоди нашої трудової діяльності:

 

Фотографії з міжнародних виставок

Ми пишаємося тим, що працюємо з міжнародними постачальниками і для того, щоб йти в ногу з часом, ми щорічно відвідуємо виставки в різних країнах світу.
Так, під час своєї бізнес-поїздки в Китай на одну з найбільших пакувальних виставок «ProPak China 2018», керівник фірми вже підготував кілька комерційних пропозицій, які є відповідями на питання, поставлені потенційними покупцями.
Виставка «Інпродмаш і Упаковка 2018» - захід, в якому «Омела» бере участь не перший рік, що дозволяє оцінювати тенденцію попиту упаковки. Так, наші експерти відзначили для себе, що відвідувачі виставки цього року стали більш амбітні в своїх побажаннях бачити пакувальне обладнання, яке буде робити упаковку незвичайної, а сам трудомісткий пакувальний процес - автоматизованим, у чому і сходяться наші завдання.
Виставка в Шанхаї, «Інпродмаш і Упаковка 2018» - це і багато іншого зібрано в нашому спеціальному фото звіті: