Компанія "Омела"

Ми поставляємо на український ринок пакувальне і технологічне обладнання власного виробництва та виробництва наших партнерів з 1995 року. Існує безліч факторів, які служать аргументами нашої якісної роботи, серед яких: комплексний підхід до постачання обладнання, досвід та експертні знання нашої команди, партнерські відносини з відомими виробниками різного пакувального і технологічного обладнання, величезна інформаційна база, але найголовніший елемент нашої політики - наполегливість в рішенні Ваших завдань.

Наші клієнти

 

 

Чому клієнти обирають саме нашу фірму?

Ми провели численне інтерв'ю з нашими клієнтами і з'ясували, що ж для них є найбільш важливо при виборі пакувального обладнання.

Перше місце займає - «Якість»! Якість нашого обладнання а також сервісних послуг гарантовано нашим досвідом і підтверджується простими цифрами - зростанням популярності і прибутку наших клієнтів. Якісна упаковка збільшує термін безпечного зберігання товару, і робить товар затребуваним і привабливим.

Друге місце займає - «Ціна»! Багаторічний досвід роботи з пакувально-фасувальних обладнанням дозволяє нам запропонувати замовнику тільки найкраще по самій вигідною ціною. Ми відомі. Нам довіряють.

Третє місце займають - «Складні пакувальні рішення»! 100% готовність до спеціальних проектів. Ми готові взятися за проект будь-якої складності і знайти рішення для найфантастичнішого завдання. У нас є все, що для цього потрібно: розуміння потреби клієнта і чітке бачення мети.

Четверте місце займає звичайно ж - «Сервіс»! Одною з ключових ланок нашої роботи є сервісний центр Омела. Висококваліфіковані фахівці зроблять приймання обладнання на заводі виробнику, пусконалагоджувальні роботи, навчання Вашого персоналу, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Консультаційна робота, рішення Ваших пакувальних завдань і експертна оцінка обладнання - основа мінімізації Ваших втрат.
Використовуйте знання і досвід фахівців ТОВ «Омела» і Ви отримаєте додатковий ресурс, значення якого важко переоцінити.

Денис Володимирович, ген. Директор ТОВ «Омела»

Борис Рувимович, засновник ТОВ «Омела»

 

Наша історія

1995

Зареєстрована фірма з метою продавати упаковку елітному ресторану «Люкс». Основним споживачем упаковки був магазин кулінарії при цьому ресторані.
1996

Прийнято рішення почати торгувати пакувальним обладнанням.
1998

Початок участі у виставках. Спершу в регіональних загальних, а потім і у всеукраїнських спеціалізованих пакувальних виставках.
2001

Початок власного виробництва. Це були запайщики пакетів і всяка нестандартна пакувальна дрібниця.
2005

Початок зовнішньоекономічної діяльності. В основному це імпорт з Росії, Польщі та Південної Кореї і експорт в країни СНД.
2013

Випуск ліній по пакування сипучих продуктів у готові мішки.
2014

Налагоджено постачання високотехнологічного пакувального обладнання з Китаю.

25
років досвіду

3850
клієнтів

2
місяці - середній термін
поставки обладнання

4900
успішно завершених
проектів

Наші сертифікати

Як визначити професіоналізм компанії? Визначити число виконаних проектів? Дізнатися про її співпрацю з іменитими брендами? У гонці за новим клієнтом великі компанії нехтують поняттям якості, піклуючись про кількість виконаних робіт. Ми ж за основу своєї роботи взяли правило: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе».
І ось плоди нашої трудової діяльності:

 

Фотографії з міжнародних виставок

Ми пишаємося тим, що працюємо з міжнародними постачальниками і для того, щоб йти в ногу з часом, ми щорічно відвідуємо виставки в різних країнах світу.
Так, під час своєї бізнес-поїздки в Китай на одну з найбільших пакувальних виставок «ProPak China 2018», керівник фірми вже підготував кілька комерційних пропозицій, які є відповідями на питання, поставлені потенційними покупцями.
Виставка «Інпродмаш і Упаковка 2018» - захід, в якому «Омела» бере участь не перший рік, що дозволяє оцінювати тенденцію попиту упаковки. Так, наші експерти відзначили для себе, що відвідувачі виставки цього року стали більш амбітні в своїх побажаннях бачити пакувальне обладнання, яке буде робити упаковку незвичайної, а сам трудомісткий пакувальний процес - автоматизованим, у чому і сходяться наші завдання.
Виставка в Шанхаї, «Інпродмаш і Упаковка 2018» - це і багато іншого зібрано в нашому спеціальному фото звіті: