Сервісне обслуговування

Об'єднання компаній «Омела» вже більше 25 років працює на ринку пакувального обладнання. Весь цей час ми уважно стежили за всіма тенденціями розвитку ринку і критеріями підбору обладнання, завжди намагаючись надати своїм клієнтам найкращу якість.

Проте час показав, що навіть найякісніше обладнання не може бути вічним і має потребу в сервісному обслуговуванні та ремонті. І на даний момент поруч зі словом «якість» при підборі обладнання вже завжди стає слово «сервіс».

Задовго до розвитку цієї тенденції, повністю розуміючи всю важливість гарантійного, сервісного і ремонтного обслуговування пакувального обладнання, ми організували сервісний центр, який зараз укомплектований фахівцями найвищого рівня. Практично все поставлене нами обладнання, як власного виробництва, так і виробництва наших партнерів ми запускаємо і обслуговуємо власними силами.

Ми пропонуємо своїм теперішнім та майбутнім клієнтам широкий комплекс сервісних послуг:

  1. Приймання та перевірка обладнання у виробника;
  2. Пусконалагоджувальні роботи
  3. Навчання персоналу клієнта роботі на обладнанні, що постачається
  4. Гарантійне і післягарантійне обслуговування і ремонт не тільки техніки, що поставляється, а й техніки інших виробників

 

Сервісне обслуговування в "Омела"

 

Оперативність в роботі нашого сервісу створює додаткові зручності для наших клієнтів.

Наші фахівці в телефонному або он-лайн режимі здійснюють поточну консультаційну роботу. Ми завжди абсолютно безкоштовно готові відповісти на Ваші питання, пов'язані з підбором або роботою різного пакувального обладнання. В наших консультаціях ми перш за все дотримуємося інтересів наших клієнтів.

При необхідності наші співробітники готові виїхати на підприємство клієнта, щоб на місці вирішити існуючі проблеми в роботі обладнання. 

Отримати сервісну підтримку і консультацію по питанню, що вас цікавить і пов'язаного з пакувальним устаткуванням, Ви можете, зателефонувавши нам по будь-кому, вказаному на сайті телефону. А також використовуючи інші канали зв'язку, розміщені в меню контакти. 

Залишіть заявку і ми підготуємо пропозицію щодо сервісного обслуговування для вашого обладнання.