Обладнання для пакування в клапанні мішки

Виробник:
Оберіть виробника

Пневматична машина для пакування в клапанні мішки 033.84.01

Для фасування сипучих та трудносипучих матеріалів, що пилять, в клапанні мішки.

Напівавтоматичний дозатор цементу в клапанні мішки 033.20.01

Для фасування трудносипучих і пилящих товарів (наприклад цементу) в мішки клапанного типу.

Клапанний мішок - це тканинна (а також поліпропіленова) тара, яка виробляється в закритому вигляді з невеликим отвором (клапаном) для наповнення.

Завдяки наявним характеристикам цей вид упаковки все більше і більше захоплює ринок.

Фасування й пакування цементу, крейди, гіпсу, клеїв, різних будівельних сумішей, добрив та інших гранульованих продуктів самих різних галузей промисловості, а також харчових продуктів: борошна, крохмалю солі, соди, сухого молока та інших, аналогічних за фізико-механічними властивостями продуктів - ось далеко не повний перелік сфер застосування цієї упаковки.

Переваги і технологія застосування

У розвинених країнах фасування в клапанні мішки давно використовується всюди, де це можливо. У чому ж перевага цього виду упаковки? Основне - це простота механізації пакувального процесу. Автоматичні лінії для пакування продукту у відкриті поліпропіленові, паперові або ін. мішки, як правило, передбачають наступні можливості:

  • мішки, укладені стопкою в касеті-накопичувачі, по черзі відбираються і закріплюються під дозатором, який відміряє задану дозу
  • потім мішок переміщається конвеєром до механізму зашивання або заклеювання
  • після закриття мішок маніпулятором укладається на паллету (европоддон), і з допомогу паллетообмоточной машини обмотується стретч-плівкою.

Як це працює

Надзвичайна дорожнеча всього пакувального комплексу допускає його використання тільки при дуже великих обсягах виробництва. Як правило, всі перераховані вище операції необхідно робити вручну, а це важка, низькокваліфікована фізична праця.

При пакуванні в клапанні мішки оператор буквально двома пальцями надягає мішок на сопло, натискає кнопку і мішок заповнюється через сопло. Набравши дозу, апарат припиняє подачу матеріалу, що дозується. При знятті мішок перевертається і клапан закривається самим же матеріалом, що знаходиться в мішку.

ТОВ «Омела» пропонує Вам обладнання для фасування, яке дозволить суттєво знизити витрати на упаковку.

Зразки: