Обладнання для групового пакування

Виробник:
Оберіть виробника

Групове пакування - назва говорить сама за себе. У житті дуже часто бувають випадки, коли з міркувань економії, зручності і полегшення транспортування, навантаження, складування та ін. Товар необхідно об'єднати в групи. Ми поставляємо широкий асортимент обладнання, що служить цим цілям.

Види групового пакування

Є багато різновидів групового пакування. Основними з них є:

  • пакування в термоусадочну плівку
  • пакування в стретч-плівку
  • обандеролювання продукції поліпропіленовою стрічкою.

Термоусадочна плівка

При пакуванні в термоусадочну плівку, як правило поліетиленову, група продуктів (пляшки, банки, коробочки, пакети, туалетний папір, паливні брикети та багато іншого) запаюються в плівку з подальшим приміщенням упакованої групи в термокамеру або термотунель. В результаті термічного впливу плівка вмощується і щільно обтягує упаковані вироби, надаючи їм фіксовану форму. Ця упаковка може бути дуже зручна під час навантаження і переміщення вантажу, так як має кишені за які її зручно брати руками. При герметичному варіанті виконання вона може захищати товар від вологи та інших впливів. Ця упаковка може бути також ефективним засобом боротьби з розкраданнями.

Стретч-плівка

Якщо вам необхідно закріпити продукцію, покладену на піддоні, обмотайте її за допомогою нашого обладнання стретч-плівкою і ви довезете її до місця призначення без ризику розсипати або пошкодити. На місці призначення персонал легко позбутися пакування і отримає доступ до товару.

Обандеролювання поліпропіленовою стрічкою

У тих випадках, коли продукція має розмір і форму, яка не вимагає повної обмотки її плівкою, її можна обандероліть стрічкою, що обійдеться Вам дешевше, але дозволить вирішити ті ж завдання.