Упаковка в пакети типу "Саше"
Універсальний пакувальний комбайн (пакет Саше/Подушка)
Для пакування в пакети типу "подушка" або "саше" сипучих та порошкоподібних продуктів.
Мультиголівковий (комбінований) дозатор для фасування хорошосипучіх продуктів 191.83.10
Для фасування хорошосипучіх і штучних товарів.
Напівавтоматична система зважування і пакування з подвійним входом 071.80.01
Для фасування і пакування хорошосипучіх і дрібних штучних товарів неправильної форми різного призначення.
Автомат для фасування рідких, сипучих, пилоподібних і дрібноштучних продуктів в пакети «саше» 081.82.02
Для пакування різних типів харчових продуктів і не харчових матеріалів в пакети типу "Саше".
Пакувальна машина для варення, джему 081.82.01
Для пакування варення, джему в пакети типу "подушка".
Автоматична машина для пакування сипучих продуктів в одноразові пакетики типу «саше» 081.50.01
Для пакування сипучих продуктів типу чай, кава, спеції та ін. В одноразові пакетики типу «саше».
Саше - [франц. sachet мішечок], наповнена ароматичними речовинами подушечка, яка кладеться між білизною для надання йому приємного запаху. Що стосується форми, подушечка - краще і не скажеш, а ось що стосується вмісту, то в цьому виді упаковки можна зустріти і чай і каву і приправи і шампуні і спеції і ще багато багато всього іншого.
Кожному, напевно, знайомі пакетики з цукром, що подаються до чаю в залізничних вагонах. Саше може бути четирехшовним, тобто запаяними з чотирьох сторін. Бувають трьохшовні саше. Вони нагадують листочки паперу складені попалам і запаяні з трьох сторін.
Устаткування, яке виготовляє пакетики саше, дозуюче в них різні продукти може працювати за різними принципами. Є машини, які дійсно згинають плівку вдвічі, запаюють складену плівку знизу і збоку і віддозовав фасований продукт запаюють останній шов і відрізають пакетик. І якщо комусь подобається четирехшовний пакет, на вигині робиться фальш-шов.
Є машини, в яких два рулони плівки розмотуються синхронно, розмотані смужки плівки притискаються один до одного, припаиваются з трьох сторін і, знову ж таки, після дозування запаюються і відрізаються. У високопродуктивних машинах процес організований ще складніше. Там зазвичай плівка ріжеться на певну кількість смуг і вже потім відбувається ізкотовленіе з них пакетиків. На автоматах для упаковки в «саше» можуть встановлюватися різні дозатори.
При упаковці рідких продуктів, наприклад шампунів, встановлюється рідинної дозатор, для меленого перцю - шнековий і т.і. Пакетик може виготовлятися з різними можливостями. Всім відомі, наприклад, насічки на пакетиках, що дозволяють полегшити їх розкриття.