Українська федерація хокею з м'ячем або ринк-бенді була заснована ще в 2007 році. Тоді ж почалися її взаємовідношення з компанією «Омела».

В цьому році федерація відзначає свій проміжний ювілей - 15 років роботи. Роботи непростої, пов'язаної з подоланням безлічі перешкод, фінансових, бюрократичних, організаційних. Адже відновлювати і починати заново, практично з нуля, завжди складно. Але зараз, коли зроблено так багато, вже можна підвести деякі підсумки.

Федерація взяла на себе обов'язок відродити, можливо, не самий популярний в нашій країні, але від того не менш популярний в світі, вид спорту - хокей з м'ячем. І за 15 років досягла чималих успіхів в цій справі. Зараз в Україні регулярно проводяться чемпіонати з ринк-бенді. А українська команда успішно виступає в своїй групі на міжнародних чемпіонатах. Наприклад, в минулому році Україна посіла друге місце в своїй лізі.

Компанія «Омела» протягом усіх 15 років надавала підтримку всім починанням федерації. Вона стала її незримим помічником і надійним тилом. Багато хто може задатися питанням: чому? Навіщо успішної компанії, що займається пакувальним обладнанням та вже представляє Україну на міжнародній бізнес-арені, підтримувати маловідомий в країні вид спорту?

Однак, це не просто спорт. Українська федерація з бенді і наша збірна - це представники України на міжнародній арені спорту. Спорту, який в світі давно користується певним ступенем популярності. Це вклад у формування іміджу, навіть бренду країни. І всебічна підтримка діяльності федерації - це посильний внесок компанії «Омела» в впізнаваність України в усьому світі.

Зовсім недавно директор компанії «Омела» вручив приз за участь в чемпіонаті України 2020-2021. Ми сподіваємося і далі радіти досягненням і успіхам федерації.