Універсальний пакувальний комбайн (пакет Саше/Подушка)

В наявності
Універсальний пакувальний комбайн з ваговим дозатором
Для пакування в пакети типу "подушка" або "саше" сипучих та порошкоподібних продуктів.

Виробник:  Власне виробництво

Ваговий дозатор до універсального пакувального комбайну
Універсальний пакувальний комбайн зі шнековим дозатором
Шнековий дозатор до універсального пакувального комбайну

Опис

Проект OMELA «Universal Packaging Combine»: Пакувальна революція починається тут! Один супер-комбайн - для всього!

Різноманітні пакувальні машини займають багато місця? Кожна для свого завдання, налаштовувати довго… Чуємо вас, друзі! В OMELA ми теж колись втомились від цього бардаку. Тому ми створили щось неймовірне – універсальні пакувальні комбайни OMELA!

Це не просто машина, це пакувальна революція! Уявіть, один крутий агрегат, який швидко перетворюється з "Пакета Саше" на "Пакет Подушка" і навпаки! Просто поміняйте комплект «Насадок» – і вперед! Від Шнекового дозатор для порошкоподібних речовин до Вагового дозатора для сипких продуктів – все в одному місці!

Ви (або наші фахівці) зможуть підібрати оптимальну конфігурацію Пакувального комбайна, під Ваші поточні потреби. Також, у майбутньому, Ви, без проблем, можете докуповувати так звані "Насадки" (не змінюючи саму «базу» машини), якщо у Вас змінилися або з'явилися нові потреби.

 

Можливі конфігурації Комбайна:

  1. Пакет "Саше" з Ваговим дозатором (для сипких продуктів).
  2. Пакет "Саше" зі Шнековим дозатором (для порошкоподібних/пилких продуктів).
  3. Пакет "Подушка" з Ваговим дозатором (для сипких продуктів).
  4. Пакет "Подушка" зі Шнековим дозатором (для порошкоподібних/пилких продуктів).

Ми постійно працюємо над розширенням можливостей нашого Пакувального Комбайна, тому у майбутньому очікуйте більшу варіативність та нові «Насадки».

 

1. Пакет Саше з Ваговим дозатором. Підійде для багатьох сипучих продуктів, такі як каші, спеції, горіхи, насіння, кава, трави і т.п. Змінна ширини пакета (75-130мм) та довжини пакета (50-190мм). Продуктивність до 50-ти уп/хв (в залежності від дози та властивостей продукта/матеріала). Доза до 250 г. (в залежності від властивостей продукта).

 

2. Пакет Саше зі Шнековим дозатором. Підійде для багатьох порошкоподібних речовин (пилких), таких як розпушувач, борошно, хім.речовини, цукрова пудра, крохмаль, какао-порошок і т.п. Змінна ширини пакета (75-130мм) та довжини пакета (50-190мм). Продуктивність до 50-ти уп/хв (в залежності від дози та властивостей продукта/матеріала). Доза до 250 г. (в залежності від властивостей продукта).

3. Пакет Подушка з Ваговим дозатором. Підійде для багатьох сипучих продуктів, такі як каші, спеції, горіхи, насіння, кава, трави і т.п. Змінна ширини пакета (50-150мм) та довжини пакета (0-200мм). Продуктивність до 50-ти уп/хв (в залежності від дози та властивостей продукта/матеріала). Доза до 250 г. (в залежності від властивостей продукта). Зараз ми працюємо над збільшенням дози, до 1 кг.

4. Пакет Подушка зі Шнековим дозатором. Підійде для багатьох порошкоподібних речовин (пилких), таких як розпушувач, борошно, хім.речовини, цукрова пудра, крохмаль, какао-порошок і т.п. Змінна ширини пакета (50-150мм) та довжини пакета (0-200мм). Продуктивність до 50-ти уп/хв (в залежності від дози та властивостей продукта/матеріала). Доза до 250 г. (в залежності від властивостей продукта). Зараз ми працюємо над збільшенням дози, до 1 кг.

 

Але OMELA – це більше, ніж просто зручність. ♻️ Ми дбаємо про планету так само, як і про ваш бізнес. З одним комбайном вам більше не потрібен цілий парк громіздких машин. Це означає менше викидів в атмосферу і більше вільного місця на виробництві.

Чому OMELA – ваш ідеальний пакувальний партнер? Ось кілька крутих штук:

  • Універсальність у всьому: від пакетиків Саше до Подушок, від пилючих продуктів до гранульованих ласощів – ми все покриваємо!
  • Економія грошей: Вам не потрібно буде купувати безліч окремих пакувальних машин.
  • Планета каже "Дякую!": один комбайн замість парку машин – менше відходів, менше енергії.
  • Ефективність на максимум: швидка зміна насадок = більше часу для творчості!
  • Простота – наше друге ім'я: зрозумілий інтерфейс – розбереться кожен!
  • Надійність OMELA: тільки найкращі матеріали та збірка – машина, на яку можна завжди покластися.

Готові попрощатися із застарілими методами пакування? Хочете стати героєм екології та ефективності?

Приєднуйтесь до пакувальної революції з OMELA! Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про універсальні пакувальні комбайни OMELA!