Напівавтоматичне пакувальне обладнання

Виробник:
Оберіть виробника

Залежно від ступеня автоматизації процесу упаковки продукту пакувальне обладнання підрозділяється на ручне, напівавтоматичне і автоматичне. При пакуванні за допомогою ручного обладнання, працівник всі пакувальні операції виконує вручну. При пакуванні на автоматах (автоматичних лініях) всі операції виконуються автоматично, без безпосередньої участі людини.

При роботі на напівавтоматичному обладнанні частину операцій людина виконує вручну, а частина виконується автоматично. Одним з основних критеріїв для вибору напівавтоматичного обладнання є необхідна споживачеві продуктивність. Або іншими словами - ключовим є питання ступеня завантаження устаткування. Якщо автоматичну лінію, яка, як правило, має велику продуктивність неможливо завантажити, то собівартість упаковки може бути невиправдано висока. В такому випадку доцільно купувати напівавтоматичну машину.

Напівавтоматичне обладнання - це також простота в обслуговуванні, що теж має свої переваги. Це менший термін навчання і освоєння обладнання та, відповідно, зменшення пов'язаних з цим втрат. Ми пропонуємо напівавтоматичні машини для наступних видів пакування:

  • пакування сипучих
  • пилящих
  • рідких та пастоподібних
  • штучних продуктів
  • вакуумна і групова упаковка.