Соціальна допомога, соціальна відповідальність ... У будь-якій країні світу, незалежно від її добробуту, є люди, яким потрібна допомога. І кожен, хто може цю допомогу надати, повинен допомогти, надихаючи інших на подібні дії своїм прикладом.

Наша компанія «Омела» вже довгі роки всіляко допомагає і підтримує один з районних Дніпровських територіальних центрів надання соціальних послуг. Цей центр надає підтримку самотнім пенсіонерам. Підтримку моральну і матеріальну. Це можуть бути і продуктові набори, що роздаються нужденним, а можуть бути і святкові заходи, які допомагають самотній людині відчути себе потрібним, побути в суспільстві.

Зовсім недавно, напередодні дня міста Дніпра, нам пощастило взяти посильну участь в такому святі, організованому для пенсіонерів силами згаданого центру і місцевої самодіяльністю. І хоч це було зовсім не великомасштабне дійство, а невеличкий районний концерт, але радісні посмішки на обличчях людей похилого віку і гарний настрій, що витав повсюди, однозначно коштували докладених зусиль.