Ситуація на ринку пластиків складається таким чином, що все більша увага приділяється альтернативним матеріалам для їхнього виробництва. Все частіше ми чуємо новини про біопластики з тієї чи іншої речовини. Ось і зараз розповімо про ще одну новинку з цієї галузі.
Італійська компанія Krill Design представила досить перспективний біополімер REKRILL. Повністю компостований (припускаємо, що в умовах промислового компостування), біорозкладається навіть у морській воді, без мікропластиків та токсичних залишків. Ще й викиди CO2 зменшує більше ніж на 60%. Може перероблятись у потоці звичайних пластиків.
У чому підступ, запитайте ви. Про це виробник, звичайно, замовчує, але ми сміємо припустити, що він якраз у процесі виробництва упаковки із цього біополімеру. Але, підкреслимо, це лише наші припущення і питання вимагає уточнення в Krill Design.
В іншому ж матеріал має досить презентабельний, навіть преміальний зовнішній вигляд, може використовуватися для виробництва пластикових виробів у сферах електротоварів, товарів для дому, упаковки косметики і т.і. Різні кольори пластику досягаються шляхом додавання того, що вважається сільськогосподарськими відходами: шкірки цитрусових, кавової гущі, залишків від виноводства. Можливо, ці компоненти грають роль не тільки барвників.
Виробник стверджує, що REKRILL можна використовувати для лиття під тиском, 3D-друку, термоформування, навіть робити з нього плівку. Наскільки приживеться багатообіцяюча новація, подивимося.
Використані матеріали сайту krilldesign.net.