Можливо, це звучить занадто фантастично, але ми з вами вже кілька років є свідками того, як фантастика стає реальністю. Так і в цьому випадку.

Команда американської компанії CornNext, яка розміщується в Каліфорнії, презентувала свій інноваційний проект CornNext-17. Це матеріал, створений у процесі ферментації із використанням кукурудзяного крохмалю, який позиціонується як безпечна альтернатива пластикам. У заяві говориться, що CornNext-17 здатний замінити собою пластики в різних галузях і використовуватися як в упаковці, так і для виробництва одноразового посуду, в сільському господарстві і для споживчих товарів.

Матеріал зберігає свою структуру, чудово імітуючи гнучкість, довговічність та термостійкість звичайних пластиків, а значить може використовуватися в пакувальній промисловості. Ну і звичайно, він біорозкладається - на відміну від пластиков CornNext-17 повністю розкладається за 30 днів, не залишаючи після себе шкідливих сполук.

На даний момент компанія вже готова до масштабного запуску CornNext-17. Матеріал пропонується у двох варіантах: для екструзійного формування, що дозволяє виробляти соломинки, стрижні, тонкі листи, та для виробів, що відливаються під тиском (ложки, виделки, тарілки, тощо). CornNext-17 сертифікований як екологічно безпечний багатьма екологічними організаціями, включаючи Міністерство сільського господарства США та Інститут біорозкладних продуктів.

Використані матеріали сайтів cornnext.com, packaginginsights.com.