Інколи наші менеджери чують фразу «Чому у вас так дорого? Он у тих я за ці ж гроші дві пакувальні машини куплю!». І вже навіть не хочеться довго пояснювати, чому ми не хочемо продавати «таке» обладнання. Але нещодавно до нас звернулися з проханням налаштування дешевої пакувальної машини «noname». Тож можемо на прикладі показати, чому дешеве потім стає дуже дорогим.

Перше, що кинулося в очі – невірно були прокладені електричні дроти, вони перетиралися при роботі машини. Тож це була б мабуть найшвидша з можливих несправностей.

Але потім ми подивились на механізм протягування плівки і зрозуміли, що він може позмагатися з електрикою за швидкістю виходу з ладу. Річ у тому, що привід протягування тут був з пластиковими шестернями. А ще й нормальної підводки плівки, яка б компенсувала навантаження при її протягуванні, не було. Це ще й до речі був би добрячий головний біль у роботі машини: плівка починає провисати, може вивалюватися з запаювальних губок або застрягати у формувачу.

Далі, почали ми її налаштовувати. Що тут сказати… Налаштувань мінімальний мінімум. Ну то таке. Але ж все це на одній платі і ця плата зовсім не промисловий контролер. Тобто перепрограмувати цю машину неможливо. А як щось в управлінні виходить з ладу, то міняти потрібно всю плату. І ще дуже пошукати таку ж.

Це далеко не всі недоліки, які ми побачили. Там ще не все добре з принтером та датчиком фотоміток. До дозатора теж є певні питання. Кому цікаво – дивіться наш коротенький відеоогляд.

І так, ми таке обладнання не продавали і продавати ніколи не будемо. Бо нам совість не дозволяє. Бо ми відповідаємо за ту якість, яку пропонуємо своїм клієнтам. І одноразові пакувальні машини ніколи не потраплять у наш каталог обладнання.