Вертикальна система зважування і пакування 021.80.01

Система для зважування і пакування дрібних виробів вертикальна
Для пакування цукерок, насіння, арахісу та інших хорошосипучіх і дрібних штучних продуктів харчування.

Виробник:  Китай

подушка, гассет, стабило (pillow, gusset, stabilo)

Опис

Обладнання чудово підходить для дозування та подальшого пакування гранул, скибочок, рулетів або продуктів неправильної форми, таких як цукерки, насіння, желе, картопля фрі, картопляні чіпси, розчинна кава в гранулах, арахіс, печиво, шоколад, горіхи, корм для домашніх тварин, заморожені продукти і т. д. Можливе використання даного обладнання для фасування невеликих пластикових виробів.

До складу системи входить: великий вертикальний пакувальний автомат, мультиголовковий дозатор, робоча платформа, Z-подібний конвеєр, вібраційний живильник, конвеєр, що відводить готову продукцію, з чеквеєром.

Пропонований пакувальний комплекс може пакувати продукцію в пакети типу "подушка", "гассет" або "стабіло". При цьому незалежний регулятор температури з контролем за тепловим балансом дозволяє використовувати різні пакувальні матеріали. Швидкість пакування та довжина пакета виставляються на дисплеї керування. Слід зазначити, що виготовлення пакетів, наповнення, закупорювання, різання, нагрівання, проставляння дати/номера партії виконується як єдиний безперервний процес.

Система має функцію автоматичної зупинки у разі появи будь-яких небезпечних факторів або закінчення плівки.

Процеси подачі, зважування, наповнення мішка, друку дати, випуск готової продукції повністю автоматизовані. Система забезпечує високу точність та продуктивність при мінімальних втратах та економії праці.